Kontakt
 
  • Pic 1
  • Pic 1
  • Pic 1
  • Pic 1
  • Pic 1
  • Pic 1
  • Pic 1
  • Pic 1
  • Pic 1
  • Pic 1
  • Pic 1
  • Pic 1
  • Pic 1
  • Pic 1
  • Pic 1
  • Pic 1
  • Pic 1
  • Pic 1
  • Pic 1
  • Pic 1

Interaktywna mapa turystyczna Gminy Smołdzino

Dziś jest: Wtorek 26 września 2017, imieniny: Justyny i Cypriana

Kalendarz imprez

  Wrzesień 2017 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

facebook

Baza noclegowa

« strona główna

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Smołdzinie z siedzibą w Gardnie Wielkiej

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W SMOŁDZINIE

Z SIEDZIBĄ W GARDNIE WIELKIEJ

 ul. Mickiewicza 20, 76-213 Gardna Wielka
tel./fax: 59 811 72 74, 811 72 76; e-mail: poczta@gops-smoldzino.pl
NIP: 839-21-65-615; REGON: 005311905

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Smołdzinie z siedzibą w Gardnie Wielkiej działa na podstawie statutu zatwierdzonego uchwałą Rady Gminy w Smołdzinie oraz regulaminu organizacyjnego ustalonego zarządzeniem Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Smołdzinie z siedzibą w Gardnie Wielkiej

 

Kierownik GOPS:

Martyna Radzik (kierownik@gops-smoldzino.pl(

 

Komórka finansowa:

 

  • Główny księgowy:

        Małgorzata Stormann - Lech (m.lech@gops-smoldzino.pl)

 

  • Specjalista ds.księgowo-kadrowych:    

        Jolanta Rusinek (j.rusinek@gops-smoldzino.pl)

 

Sekcja ds. pomocy społecznej i wspierania rodziny

 

  • Starszy pracownik socjalny:  

        Marzenna Wykowska (m.wykowska@gops-smoldzino.pl)

          ( Siecie, Smołdzino, Wierzchocino, Witkowo, Żelazo)

 

  • Starszy pracownik socjalny: 

        Paulina Brzezińska (p.brzezinska@gops-smoldzino.pl)

     (Czysta, Gardna Mała, Gardna Wielka, Stojcino, Wysoka)

 

  • Pracownik socjalny:           

       Daria Kłapkowska (d.klapkowska@gops-smoldzino.pl)

(Bukowa, Człuchy, Kluki, Komnino, Łokciowe, Przybynin, Retowo, Smołdziński Las)

 

  • Aspirant pracy socjalnej/konsultant ds. komunikacji społecznej:             

        Agnieszka Kozak (a.kozak@gops-smoldzino.pl)

 

  • Opiekunka - Wioletta Drewicz

  • Opiekunka -Kinga Daszkiewicz

 

Komórka świadczeń rodzinnych

  • Specjalista ds. świadczeń rodzinnych i obsługi księgowej:                      

         Sylwia Romacka (s.romacka@gops-smoldzino.pl)

 

  • Specjalista ds. funduszu alimentacyjnegoi spraw organizacyjnych:         

        Agnieszka Majcherska (a.majcherska@gops-smoldzino.pl)

 

  • Referent ds. świadczeń rodzinnych:                                                    

        Sylwia Masiarz (poczta@gops-smoldzino.pl)

 

 

Środowiskowy Dom Samopomocy w Gardnie Wielkiej

ul. Daszyńskiego 5, 76-213 Gardna Wielka

tel. 59 846 34 44

 

  • Administrator ŚDS:                                              

        Maria Zielińska (m.zielinska@gops-smoldzino.pl)

 

  • Asystent osobyniepełnosprawnej w ŚDS:              

        Dorota Sidor (d.sidor@gops-smoldzino.pl)

 

  • Opiekun osobyniepełnosprawnej w ŚDS:               

         Izabela Grzelczyk (i.grzelczyk@gops-smoldzino.pl)

 

  • Opiekun osobyniepełnosprawnej w ŚDS:               

        Aleksandra Pawluk-Marzec (a.pawluk@gops-smoldzino.pl)

Link do strony - www.gops-smoldzino.pl



Licznik odwiedzin

2022200